"תמיד היינו האחרונות בכיתה שהיו להן מותגים"

האחיות כרקוקלי הן צמד שקשה להתעלם ממנו. את המוזיקליות הייחודית הרוב כבר הפנימו, אבל כעת יש להן בשורה חדשה - אתר יד שנייה עם פריטים ייחודים אותם אספו במהלך השנים - "יש משהו מרגש בבגד שהיה שייך לאדם אחר"

24/09/2021
האחיות כרקוקלי, אופנה בלבד. עמית סליקטר ומאי צרפתי,
האחיות כרקוקלי משיקות אתר יד שנייה(צילום: עמית סליקטר ומאי צרפתי)

טלי ולירון, הידועות לכולכם כאחיות כרקוקלי הבינו מזמן שהמוזיקה שלהן צריכה להיות עטופה בדברים טובים, שהסטייל בחיים שלהן מושפע ומשפיע גם על היצירות המוזיקליות. הן זוכרות עצמן כילדות שמתעניינות בבגדים מגיל צעיר, כשתמיד נעו על הקו הדק שבין 'להיות כמו כולם' או 'הכי מגניבות בסטייל האישי'.

"תמיד היינו האחרונות בכיתה שהיו להן מותגים", מספרות לנו הסיסטרז לרגל השקת האתר שלהן, שכולו על טהרת יד שנייה. "אנחנו זוכרות את הימים שרבנו עם אימא שלנו שתקנה לנו בגדים ב'גריפ' כי לכל החברות שלנו היה. ההתבגרות בבית הספר השפיעה על הרצון שלנו להיות 'שוות' בחברה".

טווח מחירים באתר 100-400 שקלים, הכול יד שנייה שאספו במהלך השנים(צילום: עמית סליקטר ומאי צרפתי)

טלי ולירון כבר שנים מקפידות ללבוש בגדי יד שנייה, כל זה כחלק מהמודעות הסביבתית שתומכת במחזור ובשמירה על כדור הארץ, וגם מתוך ההבנה שלכל בגד יש סיפור - "יש משהו בבגד שהיה שייך לאדם אחר. משהו מרגש כשזה לא מושלם ומוקפד, יש בזה חיים". את האתר החדש שלהן cara closet, הן הקימו לאחרונה, שם הן מדגמנות את הפריטים (שנמכרים בין 100-400 שקלים) ומתחזקות עוד טייטל מעבר לזמרות ויוצרות.

"תמיד היינו האחרונות בכיתה שהיו להן מותגים"(צילום: עמית סליקטר ומאי צרפתי)

"שאלנו את עצמנו הרבה למה לנו בכלל להיכנס לעולם הזה של הסטיילינג כשאנחנו עכשיו בכל הכוח במוזיקה, והתשובה שכל הזמן חזרה על עצמה הייתה - 'כי זה אחד'. כל עסק/אמן/יצירה זה דבר שלם שמורכב מהמון המון פרמטרים והסטייל בחיים שלנו מושפע ומשפיע גם על המוזיקה שלנו".

אתר יד שנייה של האחיות כרקוקלי - Cara closet(צילום: עמית סליקטר ומאי צרפתי)

"את הבגדים באתר אספנו לאורך השנים מקליפים, הופעות, צילומים וטיולים ובנוסף אנחנו גם מייבאות מקייב מוצרים מיוחדים שלא יכולנו להתאפק ולא להביא", מוסיפות האחיות. "בכל פעם שיצאנו מהבית ובכל הופעה או אירוח ברדיו שאלו אותנו מאיפה הבגדים שאנחנו לובשות והיכן אפשר להשיג כז. התשובה שלנו תמיד הייתה זהה - 'זה יד שנייה'. תוך כדי התשובה החלטנו לתת מענה לכל אותן/ם השואלים ולבנות אתר מיוחד שכולו מתרחש בעולם הזה".

הפופ-אפ GIA יתחיל ב-1 באוקטובר בכתובת יצחק שדה 32 תל אביב.

"שאלנו את עצמנו הרבה למה לנו בכלל להיכנס לעולם הזה של הסטיילינג"(צילום: עמית סליקטר ומאי צרפתי)
האתר החדש של טלי ולירון - cara closet(צילום: עמית סליקטר ומאי צרפתי)

עוד בוואלה!

ספיר אביסרור: "מאז אותו רגע אני לא יושבת קדימה במונית"

לכתבה המלאה
"אנחנו לובשות כבר שנים כמעט רק יד שנייה"(צילום: עמית סליקטר ומאי צרפתי)

"יש משהו מרגש בבגד שהיה שייך לאדם אחר"(צילום: עמית סליקטר ומאי צרפתי)
הפופ-אפ GIA יתחיל ב-1 באוקטובר(צילום: עמית סליקטר ומאי צרפתי)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully