נושאים חמים

אחת שיודעת: גווינת פאלטרו מציגה את המדריך המלא למראה עור זוהר. צפו

לפני חודש נשמטה לכולכם הלסת לאור התמונות הלוהטות של גורו הבריאות ואושיית הסטייל בת ה-44. ארס דבורים, אבקת סקס ושיעורי בלט הם רק חלק משגרת הטיפוח שלה, אבל איך עור הפנים נראה כה רענן? את הפעולות הנדרשות היא מדגימה מחדר הרחצה הפרטי שלה במנהטן, שלב אחר שלב

בזמן האחרון יש לנו גירל קראש רציני על גווינת פאלטרו. נכון, יש בה משהו מעצבן לכאורה עם כל עצות הטיפוח ההזויות שהיא מקדמת כחלק מהמיתוג המחודש שלה כגורו לייף סטייל מהזן הטבעי, עם אספירציות סגפניות מצד אחד ויקרות רצח מהצד השני. כאושיה הוליוודית עם אוסקר בבית היא יכולה להרשות לעצמה לנהל אורח חיים מוחצן עם אפיל "זן" סנובי שכולל שגרת ביוטי, תזונה וספורט שנשות אספסוף כמותנו יכולות רק לחלום עליו. אבל החינניות בגישה הרעננה שלה והמראה הטבעי יחסית הכי עושים לנו את זה.

והנה עכשיו גרסת האונליין של ווג מקדישה לה כתבה עם וידיאו המצולם בחדר הרחצה הפרטי שלה במנהטן, בו היא מספרת כאחרונת הבלוגריות על איך היא מתארגנת לקראת יציאה בערב. בסרטון הביתי באורך שתיים וחצי דקות, פאלטרו עומדת נבוכה מול המסך במבט מופנה הצידה ונראית כמו מישהי שזו לה הפעם הראשונה מול מצלמה.

"ברוכות הבאות לחדר האמבטיה שלי"

המדריך של גווינת פאלטרו למראה עור זוהר (צילום מסך , היוטיוב הרשמי של ווג)
בסרטון ביתי, עומדת נבוכה מול המסך כאילו זו הפעם הראשונה שלה. המדריך המצולם של פאלטרו (צילום מסך, ווג)

בחולצת טי שחורה, שיער אסוף בקוקו נמוך ושביל באמצע עם שורשים שלא ראו מספרה לפחות חודשיים, היא פותחת ב"הלואו לכולן וברוכות הבאות לחדר האמבטיה שלי", ומכניסה אותנו ל"שגרת סוף יום העבודה במשרד ומעבר למראה ערב" באופן שנראה אותנטי ולא מהוקצע. כל שלב בסיפור מגובה כמובן במוצר ייעודי מבית המותג שלה "גופ" שנמכר באתר, כשהמטרה העיקרית היא לקדם את הבושם החדש והטבעי שהיא משיקה "Edition Fragrance goop 01".

הצילום הביתי מאפשר גם הצצה לחלל הקטן והמפתיע עם מגבות לבנות תלויות ברישול על דלת הזכוכית של המקלחת, מראה וכיור במראה נקי ולא סופר מעוצב. בהשוואה לארמון הניו יורקי המוזהב של משפחת טראמפ, הבית שלה נראה כמו שלוחה של בניין דירות בשכירות מוגנת.

המדריך של גווינת פאלטרו למראה עור זוהר (צילום מסך , היוטיוב הרשמי של ווג)
החינניות בגישה הרעננה שלה והמראה הטבעי יחסית הכי עושים לנו את זה (צילום מסך, ווג)

כאחת האדם היא מתחילה במסיר איפור, עוברת לפילינג וסרום ואז קונסילר בקטנה מתחת לעיניים ובסנטר ("מאמינה בנמשים"), ברונזר, סומק, מסקרה ואודם. תוך כדי היא מציינת מן הסתם שהכול מדהים, טבעי, אורגני ובלי חומרים משמרים (ואתן יודעות איפה קונים). לבסוף היא מקנחת בבושם החדש. "מריח כמו ספרייה". לנו זה מריח "רוצות להיות גווינת", או לפחות להשתייך לסקווד החברות שלה.

עוד באותו נושא:

הדברים המוזרים שהכוכבות עושות כדי לשמור על עור הפנים
גווינת פאלטרו שומרת את שמלת האוסקר שלה לנשף של בתה
עובד כמו קסם: לא תאמינו מה הבחורה הזו מסתירה מתחת לאיפור

המדריך של גווינת פאלטרו למראה עור זוהר (צילום מסך , היוטיוב הרשמי של ווג)
מציגה את שגרת סוף יום העבודה במשרד ומעבר למראה ערב (צילום מסך, ווג)

פאלטרו במגזין הארפר'ס בזאר, נובמבר 2016

גווינת פאלטרו בגיליון נובמבר 2016 של הארפר'ס בזאר (סריקה , Alexi Lubomirski)
בתפקיד פאם-פטאל בהפקת אופנה שצולמה בסופרמרקט (צילום: Alexi Lubomirski, סריקה)
גווינת פאלטרו בגיליון נובמבר 2016 של הארפר'ס בזאר (סריקה , Alexi Lubomirski)
גם הגוף מעורר קנאה (צילום: Alexi Lubomirski, סריקה)
גווינת פאלטרו בגיליון נובמבר 2016 של הארפר'ס בזאר (סריקה , Alexi Lubomirski)
מעוניינות להשתייך לסקווד החברות שלה (צילום: Alexi Lubomirski, סריקה)